Kolnes IL

Trenerne våre

Trenerne våre

Test av rapport
Anbjørn Kallekodt
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 9 år
Anne Iren Heskja
Grupper: Jenter 10 år
Anne K. Tveit
Grupper: Damer
Anne Marit Telle
Grupper: JR-Damer
Arve Schmidt
Grupper: Old-Boys
Bente Baugstø
Grupper: Lagledermøter fotball | Økonomiutvalg
Bjørn Magne Ådnesen
Grupper: A-Lag | Hovedstyret | Markedsutvalg
Cathrine Kvamsø Olsen
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 12 år | Jenter 14 år | Jogging
Christian Aasen
Grupper: Markedsutvalg
Christine Langfjord
Grupper: Idrettsskolen 1. og 2. klasse | Idrettsskolen 3-5 år
Eivind Sandvik
Grupper: A-Lag
Eli Slogvik Severinsen
Grupper: Trivselsutvalg
Elin Salvesen
Grupper: Gutter 10 år | Hovedstyret | Innebandy Minirunde | Jenter 14 år
Endre Blindheim
Grupper: Hus & Bane
Geir Amundsen
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 10 år
Geir Magne Einarsen
Grupper: Markedsutvalg
Geir Sindre Ringdal
Grupper: Trivselsutvalg
Geir Øystein Pedersen
Grupper: HC
Gisle Andersen
Grupper: Hus & Bane | Jenter 12 år
Gunn Waage Lien
Grupper: Innebandy - Damer | Innebandy Gutt 3.-6. klasse | Innebandy Trim
Hans Erik Langfjord
Grupper: Hovedstyret | Idrettsskolen 1. og 2. klasse | Idrettsskolen 3-5 år | Lagledermøter idrettsskolen
Heidi Werenfels
Grupper: Jenter 8 år
Helene Torland
Grupper: Damer | Lagledermøter fotball
Helga Markhus
Grupper: Markedsutvalg
Helge Evensen
Grupper: Anleggsgruppe | Anleggsutvalg
Hilde Klovning
Grupper: Jenter 8 år
Håkon Hauge
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 12 år
Håkon Steffensen
Grupper: Idrettsskolen 3-5 år | Markedsutvalg
Håvard Strønstad
Grupper: Markedsutvalg
Ingrid Marie Øie Andersen
Grupper: Idrettsskolen 3-5 år | Innebandy Jente 5.-7 klasse | Trivselsutvalg
Ingvill Lindtner Storesund
Grupper: Daglig leder
Jan Erik Østbø
Grupper: Jenter 7 år
Jarle Hauge
Grupper: Jenter 14 år
John Arne Stensen
Grupper: Innebandy Minirunde | Innebandy Mix 1-2. klasse
Karl Johan Ferkingstad
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 12 år | Hovedstyret | Lagledermøter fotball
Kenneth Lunde
Grupper: Innebandy Herrer A-lag/VGS | Lagledermøter innebandy | Sportslig Utvalg
Kjetil Sande
Grupper: Idrettsskolen 1. og 2. klasse | Lagledermøter idrettsskolen
Knut Ove Emberland
Grupper: Innebandy Trim
Kristin Svendsbø
Grupper: Jenter 10 år
Leif Jortveit
Grupper: Innebandy Gutt 8-10.klasse | Innebandy Jente 8-10.klasse/VGS
Leif Arild Edvardsen
Grupper: Gutter 11 år | Hovedstyret | Innebandy Gutt 3.-6. klasse | Sportslig Utvalg
Mari Ann Amundsen
Grupper: Volleyball
Marianne Fosdal Edvardsen
Grupper: Jenter 8 år
Marit Sandvik
Grupper: HC | Økonomiutvalg
Mette Iren Åsheim
Grupper: JR-Damer
Mogens Grønås
Grupper: Markedsutvalg
Morten Olsen
Grupper: Gutter 7 år
Morten Andre Salvesen
Grupper: Demo | Gutter 10 år | Gutter 10 år
Nils Jarle Lindtner
Grupper: Lagledermøter idrettsskolen | Økonomiutvalg
Odd Petter Haugen
Grupper: Hovedstyret | Hus & Bane
Ole Petter Grindheim
Grupper: Jenter 11 år
Patrik Stefan Haak
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 7 år | Lagledermøter fotball | Sportslig Utvalg
Paul Misje
Grupper: Innebandy Herrer A-lag/VGS
Pål Gjil
Grupper: Gutter 9 år
Raymond Langhelle
Grupper: Innebandy Minirunde | Innebandy Mix 1-2. klasse
Ronny Hallquist
Grupper: Old-Boys
Ronny Johansen
Grupper: Hus & Bane
Sigbjørn Bjøralt Sandvik
Grupper: A-Lag
Silje Skarstein
Grupper: Anleggsgruppe | Hovedstyret | Lagledermøter innebandy | Økonomiutvalg
Sissel Schistad Thaule
Grupper: Volleyball
Steinar Hindal
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 12 år
Svein Arvid Nordal
Grupper: Hus & Bane
Sveinung Øie
Grupper: Økonomiutvalg
Terje Gunnar Steinsvik
Grupper: Anleggsgruppe | Anleggsutvalg | Badminton | Hus & Bane | Jenter 12 år
Tina Eek
Grupper: Gutter 10 år
Tommy Mikkelsen
Grupper: Gutter 7 år
Tor Bratland
Grupper: Gutter 8 år
Tor Harald Berg
Grupper: Gutter 9 år | Sportslig Utvalg
Tore Lindvik
Grupper: HC | Sportslig Utvalg
Trond Amundsen
Grupper: Hus & Bane
Trond Tunes
Grupper: Jenter 10 år
Turid Grevstad Norheim
Grupper: Hovedstyret | Trivselsutvalg
Viggo Telle
Grupper: JR-Damer
Ørjan Fludal
Grupper: Gutter 8 år
Øystein Haukås
Hus og bane-komiteen
Grupper: Innebandy Jente 5.-7 klasse
Øystein Milje Haaland
Grupper: A-Lag
Øyvind Rovik
Grupper: Anleggsgruppe
Øyvind Hausken Sørensen
Grupper: Markedsutvalg
Hans Erik Langfjord
Grupper: Hovedstyret | Idrettsskolen 1. og 2. klasse | Idrettsskolen 3-5 år | Lagledermøter idrettsskolen
Odd Børve
Banemerker
Grupper:
Raymond Kristiansen
Grupper:
Tor Erling Amundsen
Grupper:

Kolnes IL takker generalsponsoren for god og viktig støtte gjennom mange år:

 

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products