Besøk våre lagsider

24.08 18:30 H
Kolnes IL Gutter 11 år - Djerv 1919 #1
31.08 18:30 Kolnes (kunstgress) H
Kolnes IL Gutter 11 år - Haugar #4
04.09 18:00 B
Bokn IL - Kolnes IL Gutter 11 år
06.09 17:00 Gressbane1 B
Bokn IL #8 - Kolnes IL Gutter 11 år
07.09 18:30 Kolnes (kunstgress) H
Kolnes IL Gutter 11 år - Stegaberg IL #2
07.06 18:00 Straumen (gress) B  
Skjold IL f.06 Straumen - Kolnes IL Gutter 11 år  
04.06 08:40 Sommerland Cup B  
Rælingen Magista - Kolnes IL Gutter 11 år  
03.06 13:20 Sommerland Cup B  
Jerv 2 - Kolnes IL Gutter 11 år  
03.06 08:00 Sommerland Cup B  
Jardar Rød - Kolnes IL Gutter 11 år  
29.05 17:30 Kolnes (kunstgress) B  
Sveio IL #2 - Kolnes IL Gutter 11 år  
23.10 19:00 Alfabanen B  
Haugar #4 - Kolnes IL Gutter 11 år  
19.10 18:30 Kolnes (kunstgress) B  
Skjold IL f.06 Straumen - Kolnes IL Gutter 11 år  
04.10 17:20 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #2 - Kolnes IL Gutter 11 år  
28.09 18:30 Kolnes (kunstgress) H  
Kolnes IL Gutter 11 år - Djerv 1919 #7  
19.09 17:00 Nord Gress A B  
Nord G-2006-1 - Kolnes IL Gutter 11 år  
12.09 18:30 Kolnes (kunstgress) B  
Vard Haugesund #2 - Kolnes IL Gutter 11 år  
07.09 18:30 Kolnes (kunstgress) H  
Kolnes IL Gutter 11 år - Stegaberg IL #2  
06.09 17:00 Gressbane1 B  
Bokn IL #8 - Kolnes IL Gutter 11 år  
04.09 18:00 B  
Bokn IL - Kolnes IL Gutter 11 år  
31.08 18:30 Kolnes (kunstgress) H  
Kolnes IL Gutter 11 år - Haugar #4  
24.08 18:30 H  
Kolnes IL Gutter 11 år - Djerv 1919 #1  
07.06 18:00 Straumen (gress) B  
Skjold IL f.06 Straumen - Kolnes IL Gutter 11 år  
04.06 08:40 Sommerland Cup B  
Rælingen Magista - Kolnes IL Gutter 11 år  
03.06 13:20 Sommerland Cup B  
Jerv 2 - Kolnes IL Gutter 11 år  
03.06 08:00 Sommerland Cup B  
Jardar Rød - Kolnes IL Gutter 11 år  
29.05 17:30 Kolnes (kunstgress) B  
Sveio IL #2 - Kolnes IL Gutter 11 år  
23.05 18:00 Gymnasbane 2A B  
Djerv 1919 #7 - Kolnes IL Gutter 11 år  
18.05 18:30 Kolnes (kunstgress) B  
Nord G-2006-1 - Kolnes IL Gutter 11 år  
09.05 18:00 Vardhallen A B  
Vard Haugesund #2 - Kolnes IL Gutter 11 år  
03.05 18:30 Kolnes (kunstgress) B  
Stegaberg IL #2 - Kolnes IL Gutter 11 år  
26.04 18:30 Kolnes (kunstgress) B  
Nord G-2006-3 - Kolnes IL Gutter 11 år  
18.04 18:00 B  
Djerv 1919 #1 - Kolnes IL Gutter 11 år  
30.03 18:30 Kolnes kunstgress H  
Kolnes IL Gutter 11 år - Haugar #2  
22.03 18:30 Kolnes (kunstgress) B  
Skjold IL f.06 Straumen - Kolnes IL Gutter 11 år  
15.03 17:30 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #4 - Kolnes IL Gutter 11 år  
11.03 12:00 Storhall Karmøy B  
Sveio 2 - Kolnes IL Gutter 11 år  
11.03 10:00 Storhall Karmøy B  
Åkra il - Kolnes IL Gutter 11 år  
11.03 09:40 Storhall Karmøy bane 3 B  
Haugar #2 - Kolnes IL Gutter 11 år  
16.02 18:30 Kolnes kunstgress H  
Kolnes IL Gutter 11 år - Haugar #2  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products