Oversikt - Seriekamper

Se vedlagt fil som viser en samlet oversikt over seriekamper for A-lag, G16 og G15 frem mot sommerferien.

Klubb-TV

Besøk våre lagsider

MAN
17.09
17:00-18:30
Skudenes kunstgress
TIR
18.09
18:30-20:00
Fotballhallen
TOR
20.09
18:30-20:00
Skudenes kunstgress B
27.09 19:00 Avaldsnes 3 B
Avaldsnes #1 - SUIL A-Lag -
04.10 19:00 Skudenes kunstgress H
SUIL A-Lag - Haugar #1 -
17.10 20:00 Kolnes kunstgress B
Kolnes IL #1 - SUIL A-Lag -
25.10 19:00 Skudenes kunstgress H
SUIL A-Lag - Hemningstad -
20.09 19:00 H  
SUIL A-Lag - Torvastad -  
11.09 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Åkra IL #1 -  
03.09 20:00 B  
Kopervik - SUIL A-Lag -  
03.09 20:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik B-Lag Herrer - SUIL A-Lag 6 - 5  
31.08 19:30 Gymnasbane 5 B  
Hemningstad - SUIL A-Lag -  
25.10 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Hemningstad -  
17.10 20:00 Kolnes kunstgress B  
Kolnes IL #1 - SUIL A-Lag -  
04.10 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Haugar #1 -  
27.09 19:00 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes #1 - SUIL A-Lag -  
20.09 19:00 H  
SUIL A-Lag - Torvastad -  
11.09 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Åkra IL #1 -  
03.09 20:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik B-Lag Herrer - SUIL A-Lag 6 - 5  
03.09 20:00 B  
Kopervik - SUIL A-Lag -  
31.08 19:30 Gymnasbane 5 B  
Hemningstad - SUIL A-Lag -  
23.08 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Kolnes IL #1 2 - 2  
17.08 19:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - SUIL A-Lag 1 - 2  
18.06 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Avaldsnes #1 1 - 3  
14.06 19:00 B  
Torvastad - SUIL A-Lag 0 - 3  
07.06 20:00 Åkra kunstgress B  
Åkra IL #1 - SUIL A-Lag 0 - 2  
28.05 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Kopervik B-Lag Herrer 4 - 0  
24.05 19:00 H  
SUIL A-Lag - Hemningstad 2 - 2  
16.05 18:00 B  
Kolnes IL #1 - SUIL A-Lag 3 - 1  
09.05 19:00 H  
SUIL A-Lag - Haugar #1 0 - 5  
04.05 19:00 B  
Avaldsnes #1 - SUIL A-Lag 2 - 4  
26.04 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Torvastad 1 - 6  
19.04 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Åkra IL #1 1 - 1  
11.04 20:00 Kunstgress v/Karmøyhallen B  
Kopervik B-Lag Herrer - SUIL A-Lag 1 - 0  
08.03 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Hemmingstad 4 - 1  
06.02 19:00 Skudenes H  
SUIL A-Lag - Trott Trott 2 3 - 1  
01.02 18:30 B  
Vard 2 - SUIL A-Lag 1 - 1  
25.01 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL A-Lag - Stegaberg IL Herrer 1 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alf Reidar S 24 13
Andreas H 17 16
August E 20 11 3
Daniel G 22 12 1
Fredrik Haugen 28 4
Gunnar S 34 7 1
Haakon S 19 1
Harald Haugeberg S 20 12 4
Henrik Anglevik 24 2
Johannes S 17 4
karl arne k 18 16
Kasper U 20 8 1
Kristoffer A 16 1
Kristoffer J 17 15
Lars Andre L 19 1
Per Einar T 25 12 4
Ronnie S 26 11
Sander Andrè S 19 14 3
Simon S 18 12
Sveinung R 23 1
Thomas R 26 13 1
Thomas T 23 7
Thomas T 18 13 1
Thorbjørn D. G 25 12 2
Tobias H 19 1
Tobias Sæle S 16 7
Viljar Stenseth T 16 7
Ørjan U 18 6 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift