Besøk våre lagsider

MAN
20.11
19:30-21:00
Frakkagjerd Kunstgras III
TIR
21.11
19:00-20:00
Førre Skole
TOR
23.11
19:30-21:00
Frakkagjerd Kunstgras III

Vi jobber med ekstern avtale for direkte tabellvisning. I mellomtiden kan du finne tabellen her:Speaker.no

30.10 20:00 Frakagjerde kunstgress H  
Stegaberg IL JR-Damer - Kolnes IL Kolnes/Falkeid 0 - 1  
27.10 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Stegaberg IL JR-Damer 1 - 5  
23.10 18:30 Odda stadion B  
Odda Jr damer - Stegaberg IL JR-Damer 2 - 5  
16.10 20:00 Åkra kunstgress B  
Åkra #1 - Stegaberg IL JR-Damer 4 - 3  
02.10 20:00 Frakkagjerd kunstgress H  
Stegaberg IL JR-Damer - Haugar #1 5 - 2  
30.10 20:00 Frakagjerde kunstgress H  
Stegaberg IL JR-Damer - Kolnes IL Kolnes/Falkeid 0 - 1  
27.10 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Stegaberg IL JR-Damer 1 - 5  
23.10 18:30 Odda stadion B  
Odda Jr damer - Stegaberg IL JR-Damer 2 - 5  
16.10 20:00 Åkra kunstgress B  
Åkra #1 - Stegaberg IL JR-Damer 4 - 3  
02.10 20:00 Frakkagjerd kunstgress H  
Stegaberg IL JR-Damer - Haugar #1 5 - 2  
29.09 17:00 Kolnes gras B  
Kolnes IL Kolnes/Falkeid - Stegaberg IL JR-Damer 5 - 0  
25.09 17:30 Nord kunstgress B  
Nord #1 - Stegaberg IL JR-Damer 0 - 2  
19.09 18:00 Frakkagjerd Kunstgras H  
Stegaberg IL JR-Damer - Odda Jr damer 14 - 0  
04.09 20:00 Frakkagjerd Kunstgras H  
Stegaberg IL JR-Damer - Åkra #1 8 - 2  
21.08 20:00 Frakkagjerd Kunstgras H  
Stegaberg IL JR-Damer - Nord #1 4 - 1  
03.08 08:00 Ab 2 H  
Stegaberg IL JR-Damer - Aksla 1 - 4  
02.08 11:15 Ek 4 H  
Stegaberg IL JR-Damer - Innstrandens il 2 4 - 1  
01.08 17:30 Ek 6 H  
Stegaberg IL JR-Damer - Eid og omegn 3 - 0  
31.07 17:30 Ab 1 H  
Stegaberg IL JR-Damer - Heming il 2 - 0  
30.07 14:30 AB 2 H  
Stegaberg IL JR-Damer - Bremnes 2 6 - 0  
19.06 18:00 Frakkagjerd Kunstgras H  
Stegaberg IL JR-Damer - Haugar 1 4 - 0  
11.06 20:00 Kolnes gras B  
Kolnes/Falkeid 1 - Stegaberg IL JR-Damer 6 - 0  
06.06 18:00 Prestegardsskogen kunstgras B  
Solid/trott 1 - Stegaberg IL JR-Damer 3 - 10  
29.05 18:00 H  
Stegaberg IL JR-Damer - Nord 1 - 3  
08.05 18:00 Frakkagjerd Kunstgras H  
Stegaberg IL JR-Damer - Åkra #1 3 - 0  
01.05 14:00 Odda stadion B  
Odda 1 - Stegaberg IL JR-Damer 0 - 0  
20.04 19:00 Vats B  
IL Skjoldar J19 samarbeidslag - Stegaberg IL JR-Damer 0 - 6  
26.03 15:00 Bane 1 H  
Stegaberg IL JR-Damer - Nord #1 1 - 4  
26.03 12:30 Bane 1 H  
Stegaberg IL JR-Damer - Stord J 19 3 - 0  
25.03 14:00 Bane 5 H  
Stegaberg IL JR-Damer - Bremnes IL #1 1 - 1  
25.03 11:15 Bane 5 B  
Haugar #1 - Stegaberg IL JR-Damer 2 - 4  
19.03 18:00 Frakkagjerd Kunstgras H  
Stegaberg IL JR-Damer - IL Skjoldar J19 samarbeidslag 3 - 1  
15.03 20:00 kolnes kunst B  
Kolnes IL Kolnes/Falkeid - Stegaberg IL JR-Damer 2 - 0  
10.03 18:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar Telenor Cup (NM) - Stegaberg IL JR-Damer 4 - 0  
22.02 19:00 Åkra stadion B  
Åkra #1 - Stegaberg IL JR-Damer 0 - 4  
07.02 18:30 Olvondo stadion B  
Bremnes Jr damer - Stegaberg IL JR-Damer 4 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Andrea Selene S 16 21 4
Andrea Strand O 17 17
Ava S 16 31 20
Cecilie A 17 30 4
Elena Simone S 18 19
Emma Karin H 17 11 2
Frida Presthagen J 16 7
Heidi Pedersen S 16 31 1
Ingrid S 16 31 1
Johanne Waage H 15 28 10
Kamila J 18 25 3
Lena L 16 31 31
Maren G 15 6
Maria S 16 10
Mia Gabrielle T 17 31 1
Oda E 16 31
Sunniva Madsøy L 17 25 5
Svanlaug M 18 2
Tuva H 15 15
Vilde S 15 12 6
Zakina Z 18 25 7
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift