Kolnes IL

Trenerne våre

Trenerne våre

Test av rapport
Anbjørn Kallekodt
Grupper: Gutter 11 år
Anne K. Tveit
Grupper: Damer
Arve Schmidt
Grupper: Old-Boys
Bente Baugstø
Grupper: Lagledermøter fotball | Økonomiutvalg
Bjørn Kåre Brakestad
Grupper: Jenter 9 år
Bjørn Magne Ådnesen
Grupper: A-Lag | A-Lag | Daglig leder | Markedsutvalg
Cathrine Kvamsø Olsen
Grupper: Jenter 17 år | Jogging
Christian Aasen
Grupper: Markedsutvalg
Christine Langfjord
Grupper: Idrettsskolen 1. og 2. klasse | Idrettsskolen 3-5 år
Eli Slogvik Severinsen
Grupper: Trivselsutvalg
Elin Salvesen
Grupper: Jenter 14 år | Jenter 17 år | Jenter 17 år
Endre Blindheim
Grupper: Hus & Bane
Geir Magne Einarsen
Grupper: Markedsutvalg
Gisle Andersen
Grupper: Hus & Bane | Jenter 14 år
Gunn Waage Lien
Grupper: Innebandy - Damer | Innebandy Mix 7.klasse
Hans Erik Langfjord
Grupper: Idrettsskolen 1. og 2. klasse | Idrettsskolen 3-5 år | Innebandy Mix 1-2. klasse | Lagledermøter idrettsskolen | Økonomiutvalg
Heidi Werenfels
Grupper: Innebandy Jente 3-4.klasse | Jenter 10 år
Helene Torland
Grupper: Damer
Helge Evensen
Grupper: Anleggsgruppe | Anleggsutvalg
Hilde Klovning
Grupper: Jenter 10 år
Hilde Merete Ringstrand
Grupper: Mix 7 år
Håkon Hauge
Grupper: Gutter 14 år
Håkon Steffensen
Grupper: Gutter 6 år | Idrettsskolen 3-5 år | Idrettsskolen 3-5 år | Markedsutvalg | Markedsutvalg
Håvard Strønstad
Grupper: A-Lag | Markedsutvalg
Ingrid Marie Øie Andersen
Grupper: Idrettsskolen 3-5 år | Innebandy Jente 5.-7 klasse | Innebandy Mix 7.klasse | Trivselsutvalg
Jan Erik Østbø
Grupper: Jenter 9 år
Jarle Hauge
Grupper: Jenter 17 år
Karl Johan Ferkingstad
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år | Lagledermøter fotball
Kenneth Lunde
Grupper: Innebandy Herrer A-lag/VGS | Lagledermøter innebandy
Kine Hallquist
Grupper: Jenter 6 år
Kjetil Sande
Grupper: Idrettsskolen 1. og 2. klasse | Lagledermøter idrettsskolen
Kristin Svendsbø
Grupper: Jenter 12 år | Jenter 12 år | Jenter 12 år
Leif Jortveit
Grupper: Innebandy Gutt 8-10.klasse | Innebandy Jente 8-10.klasse/VGS
Leif Arild Edvardsen
Grupper: Gutter 14 år | Innebandy Gutt 3.-6. klasse | Sportslig Utvalg
Line Fossberg Taranger
Grupper: Idrettsskolen 3-5 år
Lisa Marie Åsland
Grupper: Idrettsskolen 3-5 år
Mari Ann Amundsen
Grupper: Volleyball
Marianne Fosdal Edvardsen
Grupper: Jenter 10 år
Marit Sandvik
Grupper: HC | Økonomiutvalg
Mogens Grønås
Grupper: Markedsutvalg
Morten Andre Salvesen
Grupper: A-Lag | Demo | Gutter 12 år | Gutter 12 år
Odd Petter Haugen
Grupper: Hus & Bane
Patrik Stefan Haak
Grupper: Lagledermøter fotball | Sportslig Utvalg
Pål Gjil
Grupper: Gutter 11 år
Roger Hunsbedt
Grupper: Jenter 12 år
Ronny Hallquist
Grupper: Old-Boys
Ronny Johansen
Grupper: Hus & Bane
Silje Skarstein
Grupper: Anleggsgruppe | Innebandy Jente 3-4.klasse | Lagledermøter innebandy | Økonomiutvalg
Sissel Schistad Thaule
Grupper: Volleyball
Steinar Hindal
Grupper: Gutter 14 år | Mix 8 år
Stig Henning Helland
Grupper: Jenter 12 år
Svein Arvid Nordal
Grupper: Hus & Bane
Sveinung Øie
Grupper: Økonomiutvalg
Synnøve Orvedal
Grupper: Mix 7 år
Terje Gunnar Steinsvik
Grupper: Anleggsgruppe | Anleggsutvalg | Badminton | Hus & Bane | Jenter 14 år
Tommy Mikkelsen
Grupper: Mix 7 år
Tor Bratland
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 10 år
Tor Harald Berg
Grupper: Gutter 11 år | Sportslig Utvalg
Tore Lindvik
Grupper: HC | Sportslig Utvalg
Trond Amundsen
Grupper: Hus & Bane
Turid Grevstad Norheim
Grupper: Trivselsutvalg
Ørjan Fludal
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 10 år
Øyvind Rovik
Grupper: Anleggsgruppe
Øyvind Hausken Sørensen
Grupper: Markedsutvalg
Hans Erik Langfjord
Grupper: Idrettsskolen 1. og 2. klasse | Idrettsskolen 3-5 år | Innebandy Mix 1-2. klasse | Lagledermøter idrettsskolen | Økonomiutvalg
Jarle Hansen
Grupper:
Kristin Svendsbø
Grupper: Jenter 12 år | Jenter 12 år | Jenter 12 år
Odd Børve
Banemerker
Grupper:
Solveig Andersen
Grupper:
Tor Erling Amundsen
Grupper:

Kolnes IL takker generalsponsoren for god og viktig støtte gjennom mange år:

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift