Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
21.08 18:30 Kolnes (kunstgress) B H
Kolnes IL Jenter 14 år - Falkeid J14 og J15 -
28.08 18:30 B
Stegaberg/Skjold - Kolnes IL Jenter 14 år -
04.09 18:30 Kolnes (kunstgress) B B
Etne IL #1 - Kolnes IL Jenter 14 år -
09.09 18:30 Kolnes (kunstgress) B H
Kolnes IL Jenter 14 år - Avaldsnes/Kopervik -
18.09 18:30 Grinde Kunstgress A B
Skjold IL f.05/06 - 1 - Skjold/Stegaberg J14-7er -
19.06 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Kolnes IL Jenter 14 år 1 - 1  
12.06 18:30 B  
Åkra IL #1 - Kolnes IL Jenter 14 år -  
29.05 18:30 B  
Vindafjord - Kolnes IL Jenter 14 år -  
22.05 18:30 Kolnes (kunstgress) B B  
IL Skjoldar #1 - Skjoldar /Vats/Vik J14-1 -  
15.05 18:30 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Kolnes IL Jenter 14 år 5 - 0  
30.10 18:30 Kolnes (kunstgress) B H  
Kolnes IL Jenter 14 år - Åkra IL #1 -  
21.10 17:00 B  
Torvastad - Kolnes IL Jenter 14 år -  
16.10 18:30 Kolnes (kunstgress) B B  
Vindafjord - Kolnes IL Jenter 14 år -  
02.10 18:30 Skjold Stadion H  
Skjoldar /Vats/Vik J14-1 - IL Skjoldar #1 -  
25.09 18:30 Kolnes (kunstgress) B H  
Kolnes IL Jenter 14 år - SUIL #1 -  
18.09 18:30 Grinde Kunstgress A B  
Skjold IL f.05/06 - 1 - Skjold/Stegaberg J14-7er -  
09.09 18:30 Kolnes (kunstgress) B H  
Kolnes IL Jenter 14 år - Avaldsnes/Kopervik -  
04.09 18:30 Kolnes (kunstgress) B B  
Etne IL #1 - Kolnes IL Jenter 14 år -  
28.08 18:30 B  
Stegaberg/Skjold - Kolnes IL Jenter 14 år -  
21.08 18:30 Kolnes (kunstgress) B H  
Kolnes IL Jenter 14 år - Falkeid J14 og J15 -  
19.06 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Kolnes IL Jenter 14 år 1 - 1  
12.06 18:30 B  
Åkra IL #1 - Kolnes IL Jenter 14 år -  
29.05 18:30 B  
Vindafjord - Kolnes IL Jenter 14 år -  
22.05 18:30 Kolnes (kunstgress) B B  
IL Skjoldar #1 - Skjoldar /Vats/Vik J14-1 -  
15.05 18:30 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Kolnes IL Jenter 14 år 5 - 0  
08.05 18:30 Kolnes (kunstgress) B H  
Kolnes IL Jenter 14 år - Skjold IL f.05/06 - 1 -  
29.04 17:00 B  
Avaldsnes/Kopervik - Kolnes IL Jenter 14 år 0 - 12  
28.04 15:00 Etne Kunstgras B  
Etne IL #1 - Etne IL J14 4 - 3  
10.04 18:30 Kolnes (kunstgress) B B  
Stegaberg/Skjold - Kolnes IL Jenter 14 år 4 - 6  
04.04 17:30 Tysværvåg Kunstgress 9er A B  
Falkeid J14 og J15 - Falkeid J14-15 7er 2 - 4  
27.03 17:00 Kolnes (kunstgress) B H  
Kolnes IL Jenter 14 år - Haugar #2 0 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Agnete F 14 6
Elida Haaheim Aksnes 14 6
Hanna S 14 6
Isabella J 14 3
Kaia H 14 6
Kamilla B A 13 2
Kamilla H. T 13 5
Lena Dagsland S 13 2
Mia Yvonne G 13 3
Othelia E. B 14 5
Rebekka W 13 6
Silje Damm E 14 5
Sofie A 14 6
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift