Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
23.10 18:00 B  
Skudenes UIL #1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
14.10 17:00 B  
Nord G-2009-1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
03.10 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Kolnes IL Gutter 10 år 7 - 8  
02.10 17:00 B  
Kopervik Gutter 2009 (1) - Kolnes IL Gutter 10 år -  
26.09 17:00 B  
Nord G-2009-1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
23.10 18:00 B  
Skudenes UIL #1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
14.10 17:00 B  
Nord G-2009-1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
03.10 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Kolnes IL Gutter 10 år 7 - 8  
02.10 17:00 B  
Kopervik Gutter 2009 (1) - Kolnes IL Gutter 10 år -  
26.09 17:00 B  
Nord G-2009-1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
19.09 17:00 B  
Kopervik Gutter 2009 (3) - Kolnes IL Gutter 10 år -  
17.09 17:00 B  
Haugar #4 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
13.09 18:00 B  
Ferkingstad IL #1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
11.09 18:00 Kolnes H  
Kolnes IL Gutter 10 år - Djerv 1919 #2 4 - 3  
07.09 14:00 B  
odda - Kolnes IL Gutter 10 år -  
07.09 13:00 B  
Haugar #7 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
07.09 10:30 B  
Stegaberg IL #1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
07.09 08:30 KRYSTALL-Grasbane B  
Djerv 1919 #3 - Kolnes IL Gutter 10 år 2 - 2  
05.09 17:00 B  
Stegaberg IL #1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
03.09 17:00 B  
Djerv 1919 #1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
29.08 17:15 Kolnes kunstgress H  
Kolnes IL Gutter 10 år - Skudenes UIL #2 10 - 6  
27.08 17:00 B  
Åkra IL Grindhaug - Kolnes IL Gutter 10 år -  
25.08 13:00 B  
Kopervik Gutter 2009 (1) - Kolnes IL Gutter 10 år -  
25.08 10:30 B  
Åkra IL Grindhaug/Sevland - Kolnes IL Gutter 10 år -  
25.08 09:30 B  
Åkra IL Grindhaug/Sevland - Kolnes IL Gutter 10 år -  
22.08 17:00 B  
torvestad - Kolnes IL Gutter 10 år -  
21.08 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A B  
Falkeid #1 - Kolnes IL Gutter 10 år 7 - 6  
24.06 17:00 B  
Kopervik Gutter 2009 (1) - Kolnes IL Gutter 10 år -  
20.06 17:00 B  
Skudenes UIL #1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
18.06 17:00 B  
Stegaberg IL #1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
12.06 17:00 B  
Nord G-2009-1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
11.06 17:30 Kolnes H  
Kolnes IL Gutter 10 år - Haugar #2 6 - 7  
05.06 17:00 B  
Nord G-2009-1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
28.05 17:00 B  
Kopervik Gutter 2009 (1) - Kolnes IL Gutter 10 år -  
22.05 18:00 Gymnasbane 2A-2 B  
Djerv 1919 #2 - Kolnes IL Gutter 10 år 10 - 2  
14.05 17:00 B  
Ferkingstad IL #1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
07.05 18:30 Skudenes kunstgress A-2 B  
Skudenes UIL #2 - Kolnes IL Gutter 10 år 4 - 8  
06.05 17:00 B  
Djerv 1919 #1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
02.05 17:00 B  
Åkra IL Ådland - Kolnes IL Gutter 10 år -  
30.04 17:30 H  
Kolnes IL Gutter 10 år - Falkeid #1 7 - 16  
28.04 14:00 B  
Djerv 1919 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
28.04 13:00 B  
Djerv 1919 #1 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
28.04 12:00 B  
Haugar #5 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
28.04 10:30 B  
Djerv 1919 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
28.04 09:30 B  
Djerv 1919 - Kolnes IL Gutter 10 år -  
24.04 17:00 H  
Kolnes IL Gutter 10 år - Torvastad #1 -  
09.03 10:00 Storhall Karmøy B  
Haugar #1 - Kolnes IL Gutter 10 år 0 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alexander H 9 35
Cornelius L 10 24
Eliha K 9 29
Eskil S 10 27
fredrik o 10 28
Jonathan L 10 26
Kevin H 10 36
Marius S 10 25
Martin S 10 32
Mats A 9 32
Sindre A 11 26
stephan D 10 20
Theodor R 10 32
Thomas L 10 26
Tobias Smeland H 10 29
Vegard Hauge S 10 24
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift